Juridiskie pakalpojumi
uzņēmumiem un privātpersonām

Jūsu aktīvi ir drošās rokās

Uzņēmums L2B Management piedāvā plaša spektra juridiskos pakalpojums gan B2B sektorā, gan arī privātpersonām. Kvalificētajiem L2B Management juristiem ir zināšanas un profesionālā pieredze, lai sekmīgi atrisinātu jūsu uzdevumus. Starptautiskais partneru tīkls palīdz operatīvi risināt klientu problēmas daudzās pasaules valstīs.

Juridiskais atbalsts

Profesionāli juridiskie pakalpojumi Latvijā un citās Eiropas Savienības valstīs — pakalpojumi uzņēmējdarbībai un privātpersonām.

Vairāk informācijas →

Profesionāla komanda, kvalitatīvi risinājumi, individuāla pieeja katram klientam — trīs vaļi, uz kuriem balstās mūsu uzņēmuma panākumi. Mēs cenšamies būt labākie tiem, kuri mums uzticas!

Filips Sviridenko, uzņēmuma L2B Management valdes loceklis

Profesionālisms

Vairāk nekā 15 gadu uzņēmuma darbinieki specializējas klientu interešu aizsardzībā un pārstāvībā dažādu veidu darījumos un citās tiesiskajās attiecībās, tostarp tiesās un valsts iestādēs.

Atbildība

Tikai pārbaudīti risinājumi un individuāla pieeja — no tiesiska rakstura konsultācijām un juridisko dokumentu sastādīšanas līdz pasūtītāja interešu pārstāvēšanai tiesā.

Kompetences

Uzņēmums L2B Management aptver apjomīgu teorētisko bāzi un bagātu praktisko pieredzi, kas ļauj sniegt visaugstākā līmeņa juridiskos pakalpojumus.

Operativitāte

Visu L2B Management darbinieku mērķis ir rezultāts. Mūsu pieeja darbam nozīmē operatīvu atgriezenisko saiti un vissarežģītāko juridisko uzdevumu savlaicīgu atrisināšanu.

Darbība

Mūsu uzmanības centrā ir katra atsevišķā projekta nozares specifika. Tieši pateicoties savai pieejai, esam uzkrājuši unikālu pieredzi darbā ar dažādu uzņēmējdarbības nozaru darījumu juridisko atbalstu un privātkapitāla apkalpošanu.

Prakse

Uzņēmuma L2B Management prioritārie darbības virzieni ir nodokļu tiesības un nodokļu strīdi, uzņēmējdarbības administratīvi tiesiskā aizsardzība, komerctiesības, korporatīvās tiesības, bankas un finanšu tiesības, nekustamie īpašumi un būvniecība, darba un migrācijas tiesības, ģimenes un mantojuma tiesības, preču zīmes un intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzība, juridisko dokumentu profesionālie tulkojumi.

Par kompāniju →

Jaunumi un raksti

Visas publikācijas →