Jaunumi un raksti→

AML atbilstības novērtēšana un dokumentu izstrāde atbilstoši naudas atmazgāšanas novēršanas likumu prasībām

AML — jeb Anti Money Laundering, nacionālā līmenī regulē katras valsts AML likums (nosaukums atšķiras no valsts uz valsti) un attiecas uz specifiskiem saimnieciskās darbības veicējiem, kas norādīti AML likumā, diemžēl, ne visi saimnieciskās darbības veicēji ir informēti par šo normu esamību, neapzinās, ka noteiktās prasības uz viņiem attiecas, kā rezultātā var saņemt ievērojamus sodus, vai sliktākajā gadījumā var tikt pārtraukta uzņēmuma darbība un valdes locekļiem noteikts aizliegums turpmāk ieņemt valdes locekļa amatu vispār.

Papildus AML likumiem Eiropas Savienības valstīs nacionālā līmenī ir ieviesti Starptautisko un nacionālo sankciju likumi, ar dažām niansēm šie likumi un to soda mēri ir līdzīgi. Sankciju risku pārvaldīšanas procedūrām jābūt dokumentētām tiem pašiem subjektiem uz kuriem attiecas AML normas.

AML procedūrās ir iespējams integrēt Sankciju normu prasības, lai nav jāveic atsevišķs process, tādā veidā ietaupot laiku ikdienā veicot nepieciešamās pārbaudes.

Mēs piedāvājam:

Sīkāku informāciju var iegūt, reģistrējoties konsultācijai pa e-pastu mail@l2bmanagement.com vai pa tālruņiem +371 67373020, +371 67373021.

Lasīt vairāk

Visas publikācijas →