Jaunumi un raksti→

Kā saņemt atlīdzību PNB Banka?

Kas notika ar PNB banku?

2019. gada 15. augustā FKTK (Finanšu un kapitāla tirgus komisija) apturēja PNB bankas darbību. Bankas konti ir bloķēti, internetbanka un kartes nedarbojas, un klienti nevar atgūt savu naudu. L2B Management juristi palīdzēs jums izprast šo situāciju.

 

Jūsu PNB bankas kontā ir atlikusi nauda?

Līdzekļus līdz 100 000 eiro aizsargā Noguldījumu garantiju fonds. Saskaņā ar FKTK datiem šādu klientu ir vairākums — 99,2 %. Latvijas valsts garantē šīs summas izmaksu no fonda līdzekļiem. Izmaksas tiks veiktas ar citas bankas palīdzību.

Ja summa pārsniedz 100 000 eiro, tad tiks izmaksāta garantēta summa, bet uz pārējo varēs pretendēt kā bankas kreditors likvidācijas vai maksātnespējas procesā.

Limits 100 000 eiro — tā ir kopējā summa visiem klienta kontiem (tostarp algu vai uzkrājumu kontiem).

                                                       

Kad sāksies līdzekļu izmaksa?

Saskaņā ar likumdošanu izmaksas sāksies ne vēlāk kā 8. darbadienā pēc bankas darbības apturēšanas. Informācija par to, kā, kur un kad tiks izmaksāti garantētie noguldījumi, būs pieejama laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”, kā arī tīmekļa vietnē www.fktk.lv.

 

Kvalificēta juridiskā palīdzība

L2B Management juristi palīdzēs atvērt kontu citā kredītiestādē, noformēt garantēto līdzekļu saņemšanu, iesniegt kreditora pieteikumus un veikt citas darbības, kas nepieciešamas aktīvu atgūšanai.

Tostarp klientiem nerezidentiem mēs palīdzēsim arī juridiski pareizi strukturēt jaunu kontu atvēršanu un līdzekļu atgūšanu atbilstoši nodokļu un valūtas noteikumiem klientu mītnes zemēs (fiziskajām personām un uzņēmumu patiesā labuma guvējiem).

Mēs arī atgādinām, ka turpinās ABLV bankas likvidācija. L2B Management nodrošina pilnīgu pavadošo atbalstu bankas klientu aktīvu atgūšanai.

Sīkāku informāciju var iegūt, reģistrējoties konsultācijai pa e-pastu mail@l2bmanagement.com vai pa tālruņiem +371 67373020, 371 67373021.

Lasīt vairāk

Visas publikācijas →